سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

اولین رمز موفقیت دیجی کالا به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور این است که با گذر زمان و پیدا شدن شیوه‌های جدید در بازاریابی کسب و کارهای اینترنتی، آن‌ها را به کار می‌گیرد و روز به روز پیشرفت می‌کند.
آن‌ها بعد از اینکه چندین سال تنها به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معمولی فعالیت داشتند، فعالیت مارکت پلیس خود را شروع کردند. بعد از آن هم برای بازاریابی بیش از 500 هزار محصول موجود در فروشگاه، تصمیم به راه‌اندازی سیستم همکاری در فروش گرفتند.
ویژگی جالبی که سایت دیجی کالا دارد، این است که شما می‌توانید قبل از شروع به کار تعداد کلیک، نرخ تبدیل، میانگین قیمت فروش و درصد کمیسیون را به صورت فرضی انتخاب کنید تا ببینید در این شرایط چه مقدار درآمد خواهید داشت.
علاوه بر این،‌ دیجی کالا تمامی تصاویر، توضیحات و لینک مربوط به محصولات را در اختیار شما می‌گذارد و در صورتی که شخصی از طریق لینک شما خرید کند و تا 7 روز آن را پس ندهد، دیجی کالا کمیسیون شما را به حساب بانکی‌تان واریز می‌کند.

سیستم همکاری در فروش سبز گستر

سبز گستر به دلیل اینکه مزایای زیادی را برای همکاران خود در نظر می‌گیرد، یکی از سیستم‌های بسیار کاربر پسند در زمینه همکاری در فروش محسوب می‌شود. این شرکت علاوه بر دارا بودن محصولات متنوع و جذاب، پورسانت بالایی هم از 30 تا 50٪ برای کاربران خود در نظر می‌گیرد. کاربران سیستم همکاری در فروش سبز گستر می‌توانند 80٪ از مبلغ سفارشات ارسالی را به صورت روزانه دریافت کنند و بعد از توزیع محصولات نیز 100 درصد مبلغ به حساب آن‌ها واریز خواهد شد. همچنین در شرکت سبز گستر، تمام سفارشات قبل از ارسال از طریق تلفن پیگیری و تایید می‌شوند.
یکی دیگر از امکانات جالب سیستم همکاری در فروش سبز گستر، قابلیت زیرمجموعه‌گیری آن است و شما می‌توانید به ازای هر فردی که به عنوان زیر مجموعه خود به سیستم اضافه می‌کنید، 12٪ از پورسانت محصول فروش رفته توسط او را دریافت کنید. البته این 12٪ شامل پورسانت خود شخص زیر گروه شما نمی‌شود.

سیستم همکاری در فروش میهن استور

سیستم همکاری در فروش میهن استور نزدیک به 8 سال است که در این حوزه فعالیت دارد و اساس کارشان بر این است که شما باید بعد از ثبت نام در سیستم یا یک وب سایت فروشگاهی برای خود ایجاد کنید و از آن طریق محصولات مختلف میهن استور را بفروشید یا اینکه از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام برای تبلیغ محصولات استفاده کنید. همچنین این شرکت امکانی را هم برای کسانی که نمی‌خواهند از سایت یا شبکه های اجتماعی استفاده کنند، فراهم کرده است. این دسته از افراد می‌توانند در وب سایت های تبلیغ رایگان، محصولات مورد نظر خود را بفروشند و به این ترتیب بعد از هر فروش پورسانت خود را دریافت کنند.
سایر امکانات جذابی که میهن استور برای همکاران خود فراهم کرده است عبارتند از:
سفارشی سازی قالب: افرادی که با سیستم همکاری در فروش میهن استور کار می‌کنند، می‌توانند از بین ده‌ها قالب تبلیغاتی آن‌ها برای فروش محصولات استفاده کنند.
تسویه حساب سریع: در صورت درخواست کاربران، میهن استور به طور آنی با آن‌ها تسویه حساب می‌کند، البته به شرطی که حداقل پورسانت آن‌ها 30 هزار تومان باشد.
امکانات ویژه برای وبمستران ویژه: در صورتی که شما یکی از وبمستران پرفروش سیستم میهن استور باشید، می‌توانید تا 60٪ مبلغ سفارشات ارسال شده را دریافت کنید.
پنل کاربری شفاف: در سیستم همکاری در فروش میهن استور شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای سفارشات ثبت شده را پیگیری کنید.

سیستم همکاری در فروش می مارکت (پایگان)

یکی دیگر از سیستم‌ های همکاری در فروش معتبر در ایران می مارکت است که با نام پایگان نیز شناخته می‌شود. تفاوتی که این شرکت با سایر شرکت‌های فعال در زمینه همکاری در فروش دارد، این است که تنها دو بار در ماه برای همکاران خود پول واریز می‌کند ولی مزایا و امکانات جذاب آن به قدری زیاد است که می‌توان از این مورد چشم پوشی کرد. برای مثال در سیستم می مارکت، شما می‌توانید به تعداد نامحدود برای مشتریان خود اس ام اس ارسال کنید. همچنین این شرکت 2 بار در روز سفارشات مشتریان خود را ارسال می‌کند و تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد این سفارشات به دست مشتری می‌رسد که از این نظر یکی از سریع‌ترین سرویس‌ها محسوب می‌شود.
از دیگر امکانات می مارکت می‌توان به امکان ویرایش قالب‌های تبلیغاتی آن‌ اشاره کرد و اگر شما دانش برنامه‌‌نویسی داشته باشید، به راحتی می‌توانید کدهای این قالب‌ها را بنا بر سلیقه و نیازتان تغییر دهید و در وب سایت فروشگاهی خود قرار دهید. علاوه بر این می مارکت برای کاربرانی که قصد فروش و تبلیغ محصولات در تلگرام و اینستاگرام را دارند، یک ربات تلگرامی طراحی کرده است که بنرهای تبلیغاتی مربوط به این شبکه های اجتماعی را برای آن‌ها می‌فرستد. همچنین می مارکت نیز مانند سیستم همکاری در فروش سبز گستر، قابلیت زیرمجموعه‌گیری دارد که با استفاده از آن می‌توانید پورسانت بیشتری دریافت کنید.