در بازار رقابتی اینترنت امروز ، همه به دنبال راهی برای ایستادگی هستند.

بازاریابی محتوا ، سئو ، جذابیت های سرب قانع کننده ، توصیفات ، و غیره ( استراتژی های رایگان ترافیک بیشتر را می توان در اینجا یافت ).

بسیاری از استراتژی های بزرگ وجود دارد که می تواند یک وب سایت را از بین جمعیت جدا کند. بعضی اوقات ، چیزهای کوچک می توانند همه تفاوت را ایجاد کنند. به خصوص به این دلیل که بسیاری از وب سایت ها و مشاغل چیزهای کوچک را نادیده می گیرند.

همانطور که خواهید دید ، یکی از این "چیزهای کوچک" مورد علاقه است.

درست انجام شده است ، می تواند به وب سایت شما کمک کند تا از ویژگی های خود خارج شود ، اعتبار بیشتری پیدا کند ، آگاهی از برند ایجاد کند و موارد دیگر.

برای کمک به شما در یافتن ژنراتور favicon برای نیازهای خود ، ما می خواهیم لیستی را که ما تشکیل داده ایم با شما به اشتراک بگذاریم.

1. Logaster.com

Logaster.com

Logaster روشی واقعا سریع و آسان برای ایجاد آرم ارائه می دهد. این شرکت در کل 6000،000 آرم مختلف ایجاد کرده است.

فقط "ایجاد لوگو" را انتخاب کنید ، نام شرکت خود را بنویسید و نوع فعالیت مناسب را انتخاب کنید. به شما تعداد زیادی الگوی آماده برای آرم شما ارائه می شود که می توانید آنها را نیز سفارشی کنید. پس از تنظیم و آماده شدن ، می توانید بر اساس آرم جدیدی که ایجاد کرده اید یک علاقه مندی ایجاد کنید.

2. Favicon.cc

favicon.cc Favicon.cc هم خالق محبوب است و هم مولد. برای طراحی مورد علاقه خود از ابتدا از آن استفاده کنید یا تصویری را وارد کنید تا مورد علاقه خود را از یک آرم موجود طراحی کنید.

این ابزار حتی به شما امکان می دهد فاویون های متحرک بسازید. گزینه های اضافی دیگر شامل لیستی از جدیدترین و بهترین امتیازات برتر برای کمک به شما در جلب الهام است. برای نمایش نماد خود در نوار آدرس هر مرورگر وب ، طرح خود را با فرمت .ico بارگیری کنید.

3. Genfavicon.com

GenFavicon.com
Genfavicon یک ابزار آنلاین رایگان است که به شما امکان می دهد هر تصویری را برای یک وب سایت خود به یک فاواکشن کاربردی تبدیل کنید.

برای برش و تغییر اندازه تصویر از ابزار استفاده کرده و سپس آن را در قالب .ico ذخیره کنید. قبل از بارگیری در سایت ، پیش نمایش از علاقه مندی شما ایجاد می شود تا حدس بزنید از برداشت و تغییر اندازه.

4. Favicon-Generator.org

فاویک-ژنراتور Favicon-generator ساخته شده است تا به شما در تولید آیکون هایی برای وب و همچنین برنامه های Android ، Microsoft و iOS کمک کند. تصویری را از رایانه خود با فرمت PNG ، JPG یا GIF انتخاب کنید تا آن را به یک پرونده .ico تبدیل کنید. اگر تصویری در دست ندارید ، از طریق کتابخانه نمادهای Favicon-generator را مرور کنید.

با حروف ، شماره یا رنگ ها جستجو کنید. سپس موارد دلخواه خود را بارگیری کنید یا ویرایش هایی را برای آنها انجام دهید. پس از اتمام ، پرونده خود را بارگیری کرده و favicon را در فهرست اصلی سایت خود ذخیره کنید.

5. RealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator.net Real Favicon Generator ابزاری قدرتمند است که به شما امکان می دهد برای هر پلتفرمی فاویکون ایجاد کنید. این کار با قدرت بیشتری برای شما امکان می دهد تا علایق فعلی خود را آزمایش کنید. نشانی اینترنتی سایت خود را وارد کنید و در مورد علاقه فعلی خود بازخورد بگیرید.

Generator Real Favicon این بازخورد را توسط سیستم عامل تجزیه می کند و به شما اطلاع می دهد که favicon در هر مرورگر یا سیستم عامل چگونه ظاهر خواهد شد و به شما می گوید چه چیزی از دست رفته است تا بتوانید به راحتی آن را برطرف کنید.

6. Favicongenerator.com

FaviconGenerator.com این ژنراتور favicon تمام چیزهایی است که برای تبدیل تصاویر PNG ، JPG یا GIF به فرمت .ico نیاز دارید. به سادگی تصویری را برای بارگذاری انتخاب کنید ، اندازه موارد دلخواه خود را انتخاب کنید ، و سپس روی "ایجاد Favicon" کلیک کنید.

فایل جدید خود را بارگیری کنید و دستورالعمل های موجود در سایت را دنبال کنید تا به راحتی آیکون خود را به وب سایت خود اضافه کنید.

7. Favicomatic.com favicomatic.com

Favic-o-Matic دارای دو گزینه تولید ژنوتیپ مختلف است. تصویر خود را بارگذاری کرده و سپس آن را به یک پرونده .ico تبدیل کنید. در غیر اینصورت ، برای همه سیستم عامل ها ، از جمله برنامه های iOS و Android ، یک نماد ایجاد کنید.

تنظیمات پیشرفته به شما امکان می دهد اندازه دلخواه ، رنگ پس زمینه و موارد دیگر را انتخاب کنید.

8. Xiconeditor.com xiconeditor.com

اگر به ابزاری آسان و رایگان برای طراحی فاویکون خود از ابتدا احتیاج دارید ، Xiconeditor یک ابزار خارق العاده است که می توانید از آن استفاده کنید. یک ابزار نوع ، ابزار برس ، ابزار مداد ، پاک کن و ابزارهای دیگر به شما امکان می دهد یک فاویون یک نوع را به صورت رایگان ایجاد کنید.

اگر نمی خواهید از ابتدا شروع کنید ، نماد خود را وارد کنید و مستقیم از ابزار آن را برداشت کنید. قبل از صادر کردن ، می توانید از پیش نمایش طرح خود استفاده کنید تا دقیقاً بدانید که برای کاربران خود چگونه به نظر می رسد.

9. Favicon.pro favicon.pro

این مولد رایگان favicon هر تصویر PNG ، GIF یا JPG را از رایانه شما می گیرد و آن را به یک پرونده .ico تبدیل می کند.

اندازه تصویر خود را قبل از تبدیل انتخاب کنید ، از جمله اندازه های مختلف از 16x16px تا 128x128px. سپس ، به سادگی دستورالعمل های موجود در وب سایت را برای بارگذاری در فهرست اصلی سایت خود دنبال کنید.

10. Faviconit.com faviconit.com

Faviconit با توانایی خود در ایجاد زمینه های دلخواه ، نمادهای لمسی سیب و هدرهای HTML برای همه دستگاه ها و مرورگرها افتخار می کند. این ابزار رایگان به شما امکان می دهد تصویری را بارگذاری کرده و در صورت لزوم آن را تبدیل کنید.

ویژگی های پیشرفته ، نامگذاری پوشه favicon و favicon را آسان می کند.

11. تولیدکننده آنلاین Favicon Webestools webestools.com

Webestools.com دارای یک ژنراتور مورد علاقه آنلاین است که به شما امکان می دهد تصویری را بارگذاری کرده و مستقیم از سایت ویرایش کنید. همچنین می توانید از ابتدا شروع کنید و با ابزار رنگی سایت تصویری بسازید.

بین یک 16x16px یا یک فاویکون 32x32px انتخاب کنید ، سپس نتایج را قبل از بارگیری مشاهده کنید.

12. Antifavicon.com antifavicon.com

Antifavicon.com کمی متفاوت از سایر موارد موجود در لیست است. به جای تولید یک فاویکون از طریق تصویر ، این کار را از طریق متن انجام می دهد.

از جعبه متن استفاده کنید تا حروف یا عددهای مورد نظر خود را در دلخواه خود تایپ کنید ، سپس از ابزار انتخاب رنگ برای انتخاب متن و رنگ های پس زمینه استفاده کنید. اگرچه گزینه های ویرایش تا حدودی محدود است ، اما این ابزار محبوب favicon برای افرادی که به یک طراحی سریع ، ساده نیاز دارند و مهارت ، ابزار و بودجه ای برای آن ندارند ، گزینه مناسبی است.

13. Faviconr.com faviconr.com

Faviconr.com یک ابزار آنلاین ساده است که favicon شما را از تصویری از رایانه شما شبیه به بسیاری از ابزارهای دیگر موجود در این لیست تولید می کند. این فرمت های JPG ، PNG و GIF را می پذیرد. برای ایجاد یک علاقه مندی شفاف ، یک پرونده PNG یا GIF شفاف بارگذاری کنید.

هیچ ابزار ویرایش ای با Favicon موجود نیست. به سادگی تصویر خود را بارگذاری کنید ، یک مورد علاقه ایجاد کنید و پرونده جدید خود را بارگیری کنید. اگر نماد شما آماده است و تنها کاری که باید انجام دهید تبدیل نوع پرونده است ، این یک ابزار عالی است.

با استفاده از این 13 ژنراتور favicon مفید ، باید آیکون وب سایت خود را در مواقعی وارد کنید و به URL خود وصل کنید.

هر ژنراتور مورد علاقه ما کنار گذاشتیم؟ نظر را در زیر بگذارید.

برای مطالعه بیشتر : 15 بهترین سازندگان آرم آنلاین رایگان

 

BONUS: نحوه نصب Favicon

شما علاقه مندی های زیبایی خود را آماده رفتن دارید- اکنون زمان نصب آن است. این یک روند نسبتاً ساده نیز هست.

مرحله 1: پرونده "favicon.ico" را روی سرور میزبان وب خود بارگذاری کنید.

برای این کار باید به سرور FTP خود بروید. برای ورود به سرویس FTP خود ، به اینجا بروید:

ftp: // username@yourwebsite.com

نام کاربری و رمز عبور خود را برای دسترسی به سرور وارد کنید.

از آنجا ، پرونده های مورد علاقه خود را در پوشه root بارگذاری کنید. پوشه root معمولاً "public_html" یا "www" نامیده می شود.

مرحله 2: مورد علاقه خود را به HTML اضافه کنید

پنجره FTP خود را باز نگه دارید و پرونده "index.html" یا "header.php" را بارگیری کنید.

سپس ، کدی را بارگذاری می کنید که براساس وب سایت شما متفاوت خواهد بود…

اگر وب سایت شما از HTML ساده ساخته شده است ، سپس منطقه HEAD پرونده index.html را پیدا کنید و این کد را بارگذاری کنید:

  <link rel = "icon میانبر" type = "image / x-icon" href = "http://yourwebsite.com/favicon.ico" /> 

اگر از WordPress استفاده می کنید ، منطقه HEAD پرونده header.php خود را پیدا کنید و این کد را در زیر وارد کنید:

  <link rel = "icon میانبر" type = "image / x-icon" href = "<؟ php bloginfo ('url')؟>> / favicon.ico" /> 

این کدها به مرورگرها کمک می کنند تا تصویر مورد علاقه شما را پیدا کنند.

favicon شما اکنون باید نصب شود!

 

 

منبع:WebsiteSetup.org