amozesh zaban nosrat 12360 تصویر

دانلود رایگان آموزش زبان انگلیسی نصرت به صورت MP3 و متن کامل مکالمه

آموزش زبان انگلیسی نصرت از بهترین و معروف ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی می باشد که بدون شک می توان گفت چندین سال است که میلیون ها طرافدار، دارد. افراد بسیار اندکی را می تواند یافت که به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند باشد اما فقط برای یک بار هم که شده، نام آموزش زبان انگلیسی نصرت را نشنیده باشد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت در ۹۰ روز را می توانید در هر جایی در تمام دستگاه های مدیا پلیر از جمله موبایل گوش کنید به سرعت آن را یاد بگیرید. در ادامه توضیحات بیشتر و دانلود رایگان آموزش زبان انگلیسی نصرت به صورت MP3 و متن کامل مکالمه ارائه شده است.

معرفی آموزش زبان نصرت

آموزش زبان انگلیسی نصرت به آموزش زبان در ۹۰ روز هم معروف است. این مجموعه آموزشی دارای ۹۰ قسمت است که شما فقط نیاز است که به آنها گوش دهید. همه ی فایل های موجود در مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت به صورت MP3 بوده و شما به آسانی قادر خواهید بود تا آنها را در MP3 Player یا موبایل و یا ضبط صوت اتومبیل خود انتقال داده و به آنها گوش دهید. مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت به صورت MP3 را به جرات می توان پر طرفدارترین و تاثیر گذار ترین آموزش زبان انگلیسی نام برد. اگر شما نیز به دنبال یک آموزش زبان موثر هستید، ما این مجموعه ویژه را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم.

توجه: مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت حدودا در سال ۱۳۷۹ بر روی نوارهای کاست منتشر شده بود و پس از مدت ها، ناشر نصرت آن را با کیفیت بالای MP3 نیز منتشر کرد که در بعضی از سایت ها نصرت ۲ نام گرفت. مجموعه پیش رو، در واقع کامل ترین و باکیفیت ترین نسخه از مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت می باشد و دیگر مجموعه هایی که نصرت ۲ و ۳ و … در سایت های مختلف منتشر شده، واقعیت ندارد.

مهمترین مزایای این آموزش

  • قابل حمل بودن و قابل پخش در تمامی دستگاه های مدیا پلیر مثل موبایل و یا ضبط اتومبیل و …
  • روش استفاده ساده و روان برای تمام سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی
  • در مسافرت نیز میتواند زبان انگلیسی را به سادگی آموزش دهد
  • تنها با اختصاص دادن روزی ۳۰ دقیقه برای گوش دادن
  • بدون نیاز به کتاب و جزوه
  • تنها در ۹۰ روز

حجم کامل این آموزش حدودا ۱ گیگابایت است که با کلیک در اینجا متن کامل مکالمه و یک فایل صوتی نمونه آن را می تواتید دانلود کنید.

منبع: سرزمین دانلود


مشاهده ویدئو در این باره