اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش یک نرم افزار اندرویدی در بستری اینترنت با استفاده از اپراتور های موجود می باشد تا معلمان از طریق این شبکه دروس را با دانش آموزان به اشتراک گذاشته و طرح سوال و آزمون کنند.

پلتفرم انحصاری آموزش و پرورش به نام SHADAP با مالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله اجرا و بهره وری قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

دانلود برنامه شاد آموزش و پرورش

با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP با مالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است.

برای استفاده از این برنامه شما چه دانش آموز، مدیر و یا معلم باشید ابتدا باید شماره موبایل ثبت شده خود در آموزش پرورش را وارد برنامه کنید و منتظر دریافت کد تایید بمانید تا وارد برنامه کنید.

سپس وارد برنامه خواهید شد و باید نوع کاربری خود را انتخاب کنید و کد ملی خود را نیز وارد کنید.

پیشنهاد امروز

وبلاگ شاد : ورود مستقیم

نسخه تحت وب شبکه اجتماعی شاد

 

ورود به نسخه اینترنتی و تحت وب شاد دانش آموزان
ورود به نسخه اینترنتی و تحت وب شاد دانش آموزان

هم اکنون دانش آموزانی که به دلیل نداشتن موبایل و سایر مواردی که امکان استفاده از برنامه شاد را نداشته می توانند از نسخه تحت وب این برنامه استفاده کنند.

در نسخه تحت وب برنامه شاد ثبت نام شما آسانتر و سرعت عضویت دانش آموزان بالاتر خواهد بود. همچنین می توانید به صورت راحت تری از فیلم، موشن گرافیک و راهنمای شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد استفاده کنید.