موسسه ساتال

مرکز آموزش ، پژوهش و توسعه کسب و کار

۶ مطلب در مرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

Joya Pedia Foundation

Joya Pedia Foundation

Joya Pedia Foundation

Adress : Tabriz, Iran, Valiasr, Shariar St. Niko Alley, Moj builduing, No. 10 - floor 2 

 

 

 

 

 

 

 

ساتال

ارتباط با ما

ساتال
شروع به کار جویا پدیا

شروع به کار جویا پدیا

رسانه ی فارسی جویا ، برای سرویس دهی جویندگان حاضر است.

 

جویا پدیا قرار است در کنار شما باشد تا در لحظات مهم کمکتان کند ، موضوعاتی که مربوط به توسعه و رشد ، آموزش ، بیزنس ، تکنولوژی و فناوری حتی کارآفرینی، برندینگ و استارتاپ ، دیجیتال مارکتینگ ، لوگو و برند سازی، طراحی و ساخت وب سایت های مختلف، پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی و بازاریابی و تا دلت بخواهد و هر چیزی که به ذهنت برسد را از پسش بر می‌آید. با ما می توانید مهارت خود را تقویت کنید راه روشنی در دنیای کد و عدد بیابید و بقیه داستان زندگی تان را نوین بخش تر بنویسید، مدرن زندگی کنید ، هرآنچه می خواهید و دوست دارید از ما بخواهید و آن را با ما به اشتراک بگذارید.

 
جویا پدیا رسانه ی آموزشی و فناوری نوین

جویا پدیا معرف گر اعتماد

جویا پدیا نسل جدید وبسایت های سرویس و خدمات دهی است که از اول برای کاربران اینترنت ایده یابی می کرد. اما این بار به طور جدی با گذشته فرق کرده است ، با ما شما به سادگی می‌توانید راه موفقیت را در فضای مجازی هموار کنیم، بدون شک بهترین ها را برایتان به ارمغان خواهیم آورد که تا به امروز در سایر سرویس‌ها با آن مواجه نبوده اید.

تمرکز ما در جویا پدیا بر روی نیاز های کاربران در اینترنت و فضای مجازی است و ساده ترین راه ها را پیشنهاد می کنیم، شما با تیم متخصص جویا پدیا سر و کار خواهید داشت که بیش از هرچیز دیگر در هر زمان پاسخگوی شما بوده و کمک تان می‌کند.

 


دسترسی به ما

طرف دیگر اما مخاطبان هستند، مخاطبانی که نیمچه اعتماد خود را نصیب ما می‌کنند. آن‌هایی که از جویا پدیا درخواست یا سفارش کار می کنند. شما به عنوان مخاطب با تنها چیزی که سر و کار دارید طرح دلخواه خودتان است . و ما قرار است آن را به دور از هرگونه پیچیدگی به بهترین شکل انجام دهیم و به شما کمک کنیم تا به طرح یا به خواسته ی مورد نظرتان برسید و فعالیت کنید.

همگام بودن با تکنولوژی باعث امید شما خواهد شد. پس امید نیز باعث خوشحالی شما می شود.


بیشتر دیده شوید

با کمک انجمن جویا پدیا شما دیگر نیازی به گشتن به دنبال محصول یا محتوا برای فروش یا نمایش ندارید. تنها کافی است طرح خود را به جویا پدیا ارسال کنید و بقیه چیزها را به ما بسپارید. ما با در نظر گرفتن تمام جنبه های اصولی محتوا و محصول ، خواسته ی شما را به آن‌هایی که به موضوع آن علاقه مند هستند معرفی می‌کنیم و به این ترتیب شما همیشه درحال نمایش و پیشرفت است.

ما ده‌ها امکان کاربردی دیگر را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم که برای آشنایی با آن‌ها می‌توانید صفحات ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید تا به محض انتشار از آن باخبر شوید.

همچنین این اطلاعیه‌ها در اکانت توئیتر و کانال تلگرام ویرگول هم معرفی می‌شوند که می‌توانید آن‌ها را نیز دنبال کنید.

ساتال
Joya Pedia

Joya Pedia

Joya Pedia

Joya Persian Media is ready to serve the seekers.

JoyaPedia is supposed to be by your side to help you in important moments, topics related to development and growth, education, business, technology and entrepreneurship, branding and startups, digital marketing, logo and branding, website design and construction. Implement various, online stores and marketing and as much as you want and you can hear anything that comes to mind. With us, you can strengthen your skills, find a clear way in the world of code and numbers, and write the rest of your life story in sections, live a modern life, ask us whatever you want and like, and share it with us.
Joya Pedia Educational Media and New Technology
Joya Pedia Educational Media and New Technology
Joya Pedia Introducer of Trust

JoyaPedia is a new generation of service websites that have been brainstorming for Internet users from the beginning. But this is seriously different from the past, with us you can easily pave the way for success in cyberspace, without bringing you the best that you have not had with other services to date.

At JoyaPedia, our focus is on the needs of users on the Internet and cyberspace, and we suggest the simplest ways. You do.


Access us

The other side, however, is the audience, the audience that gives us half their trust. Those who request or order work from JoyaPedia. You as the audience only deal with what your favorite design is. And we are going to do it in the best way, far from any complexity, and help you to reach the plan or desire you want and work on it.

Keeping up with technology gave you hope. So hope also makes you happy.
More to be seen

With JoyaPedia, you no longer have to look for a product or content to sell or display. All you have to do is send your design to JoyaPedia and leave the rest to us. Taking into account all the main aspects of the content and the product, we will introduce your request to those who need it, so that you are always on display and progressing.


    We have provided dozens of other possibilities for you to follow our pages in virtual networks to get acquainted with specific features, so that you will be aware of it as soon as it is published.


These species announcements have also been introduced in the Twitter account and the comma telegram channel, which you should follow.

ساتال

معنی پدیا

  • تربیت
  • آموزش
  • پرورش
  • کودک
  • مربوط به یادگیری
  • فرهنگ لغت
  • مخفف دائرة المعارف
  • نام مستعار ویکی پدیا ، دانشنامه رایگان

 

+ بیشتر

در یونان قدیم παιδεία (paideía ، "تربیت ، آموزش ، پرورش")

در یونان قدیم παῖς (paîs ، "کودک")

در انگلیسی مربوط به یادگیری

املای قدیمی کلمه انگلیسی paid پرداخت

جمع پدیون ، شکل کریستال سه کلینیکی که ظاهر واحد دارد

مخفف عبارت کودکان

یک خانواده رومی باستان است Pedia gens

نام مستعار ویکی پدیا ، دانشنامه رایگان

 

اطلاعات بیشتر :

پسوند -pedia به انگلیسی به خوانده می شود پِدیا ، نه از زبان لاتین بلکه از یونان باستان به معنی آموزش است و به طور خاص ، آموزش کودکان آمده است. شاید بتوان گفت که ویژگی بارز کودکان در یونان باستان شغل (و مشغله) آنها برای تحصیل بود. به همین دلیل ، کلمه payia از pais ، payos به معنای کودک به طور کلی ، یا پسر به طور خاص - جامعه یونانی (به استثنای اسپارتا) جنسیت گرا بوده است. pais، paidos به طور خاص به معنی کودک در سن مدرسه است. وقتی این کودکان بزرگتر شد ، واژه ای که در مورد آنها به کار می رود ephebe است ، که به معنای واقعی کلمه به معنای جوانان در سن نظامی است: آنها هنوز در حال تحصیل هستند ، اما در حال حاضر ، من تصور می کنم ، آنها همان چیزی هستند که ما می توانیم آنها را دانش آموز بدانیم (مرحله ای که از حدود دوازده سالگی آغاز می شود) ، جوانانی که برای کشتن آموزش می بینند و همچنین چگونه شکار کنند و چگونه مسیر را دنبال کنند ، چگونه اردو بزنند ، آتش بسازند ، با پسران دیگر کنار بیایند و در نهایت ، چگونه یک مرد باشند.

پس از رسیدن به مردانگی ، تحصیل متوقف نمی شود. اما در حال حاضر آنها تحصیل در اوقات فراغت را انتخاب می کنند. در حقیقت ، این همان چیزی است که آموزش بزرگسالان در یونانی نامیده می شود: skhōlē یا اوقات فراغت. ما کلمه مدرسه را از آن می گیریم.

ساتال

ثبت نام در سایت

ثبت نام

ساتال