موسسه ساتال

مرکز آموزش ، پژوهش و توسعه کسب و کار

۱۰ مطلب در مهر ۱۳۹۹ ثبت شده است

0 تا 100 لاتاری

 

معرفی لاتاری گرین کارت

لاتاری گرین کارت آمریکا که به اختصار لاتاری شناخته می‌شود برنامه ایست برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده آمریکا. در برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا، هرساله 55000 ویزا به صورت تصادفی از طریق قرعه کشی بین متقاضیان مهاجرت به آمریکا توزیع می‌شود. این قرعه کشی در سال 1990 در قانون ملیت و مهاجرت آمریکا درج شد و پس از آن هرساله سهمیه 55000 ویزای مهاجرتی را به خود اختصاص داد. البته 5000 ویزا از این 55000 ویزای مهاجرتی لاتاری جهت مصارف دیگر رزرو می‌شود و 50000 هزار ویزای باقی مانده به نسبتی که در ادامه این مقاله توضیح خواهیم داد بین کشورها تقسیم می‌شود.

نحوه تقسیم بندی ویزای لاتاری بین کشورها

اگر بپرسید که به چه نسبت ویزای لاتاری بین متقاضیان و کشور ها تقسیم می‌شود باید بگوییم هر کشور حداکثر 7% از کل سهمیه را میتواند دریافت کند و البته عموما هیچ کشوری به این حد نصاب نمی‌رسد. ایران یکی از کشورهایی است که تقریبا بیش از 6% از این ویزا را دریافت می‌کند یعنی بیش از 3000 ویزای لاتاری در سال برای ایرانیان صادر میشود. البته بعد از ریاست جمهوری ترامپ این عدد کاهش داشته اما هنوز برترین روش مهاجرتی به حساب می آید.

مقایسه لاتاری با سایر روش های مهاجرتی

لاتاری گرین کارت آمریکا برترین و ارزان ترین و سریع ترین روش مهاجرتی در تمام دنیا است. مدت زمان کلی پروسه از شروع ثبت تقاضا تا دریافت گرین کارت کمتر از دو سال است. هزینه‌های اداری  لاتاری تا رسیدن به گرین کارت کمتر از 600 دلار برای هر نفر است. جزو معدود روش‌های دریافت اقامت است که از ابتدا به دریافت کارت اقامت دائم ختم می‌شود. فرد برنده میتواند فرزندان زیر 21 سال و همسرش را نیز با ویزای مهاجرتی و دریافت گرین کارت به خاک آمریکا برساند. شما در هیچ روش مهاجرتی برای هیچ کشوری شرایطی چنین آسان نمی‌توانید بیابید. مثلا در کانادا برای دریافت PR یا اقامت دائم می‌توانید یک کسب و کار 400 هزار دلاری را بخرید و ویزای کار بگیرید، پس از آن اگر بعد از دو سال این کسب و کار موفق بود تبدیل به PR یا مقیم دائم خواهید شد. اما در لاتاری گرین کارت، برنده لاتاری از ابتدای ورودش یک مقیم قانونی ایالات متحده می‌باشد.

 

شرط شرکت در لاتاری ( الزامات ثبت نام لاتاری )

برای شرکت در لاتاری گرین کارت کافیست حداقل شرایط زیر را احراز کنید.

  • متولد یکی از کشور های مجاز برای ثبت نام باشید. برخی کشور ها به دلیل مهاجرت بالایی که قبلا به ایالات متحده داشته اند مانند چین و بریتانیا، مجاز برای شرکت در این برنامه نیستند. البته همیشه استثناهایی هست مثلا اگر متولد چین هستید اما پدر یا مادرتان متولد یکی از کشور های مجاز باشند می‌توانید از سهمیه ایشان استفاده کنید.

  • حداقل تحصیلات دیپلم آکادمیک دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان در آمریکا 12 ساله است و با دیپلم‌های نظام جدید 11 ساله ایران منافات دارد. در واقع در ایران پیش دانشگاهی معادل دیپلم دبیرستان در آمریکا است. لازم به ذکر است که تحصیلات فنی حرفه ای، مورد قبول نیست مگر اینکه به واسطه حضور در دانشگاه و تحصیلات آکادمیک بتوانید حداقل شرایط را احراز کنید.

  • شرط جایگزین تحصیل: در صورتی که مدرک زیر دیپلم دارید، می‌توانید در این برنامه شرکت کنید. اما باید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته را نشان دهید از مشاغل خاصی که در سایت اداره کار ایالات متحده امتیاز خاصی را احراز می‌کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری

 در هنگام ثبت نام لاتاری شما به پاسپورت متقاضی نیاز دارید، ارائه مدارک مربوط به بعد از برنده شدن در لاتاری است که باید در حضور افسر کنسولی سفارت قبل از سوگند یاد کردن مدارکتان را ارائه کنید.

افزایش شانس در لاتاری

هر شخصی حق یک ثبت نام در این قرعه کشی را برای هر سال دارد. تنها راه افزایش شانس ثبت نام مجدد است اما در صورت ثبت نام مجدد یک شخص، شانس کاملا از بین می‌رود. پس توصیه میکنیم به هیچ وجه بیش از یک ثبت نام در هر سال انجام ندهید. یعنی هیچ راهی برای افزایش شانس وجود ندارد. البته متاهلین به دلیل اینکه هر شخص یک ثبت نام لاتاری می‌کنند و با ثبت نام لاتاری، یک شانس برای کل خانواده ساخته می‌شود، شانس دوبرابر دارند.

 

شرایط فعلی لاتاری و حکم ممنوعیت سفر ترامپ

پس از روی کار آمدن ترامپ، رئیس جمهور آمریکا حکم ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان را صادر کرد، از زمان اعلام اولین حکم ممنوعیت تا سومین حکم ممنوعیت بسیاری از ایرانیان موفق به اخذ ویزا شده اند. قطعا پس از صدور این حکم، مسیر برای دریافت ویزا سخت تر شده اما هنوز امکان دریافت این ویزا وجود دارد. در صورتی که تمایل به شرکت در این برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا داشتید، موسسه حامی مهاجر میتواند حامی و راهنمای شما در این مسیر باشد.

 

 

 

شما با داشتن گرین کارت آمریکا اجازه اقامت دائم در این کشور را دارید و می توانید از خدمات تحصیلی و درمانی و سرمایه گذاری این کشور استفاده کنید. از جمله مواردی که باید به آن توجه نمود شرایط زندگی در آمریکا و هزینه های زندگی در این کشور است که باید قبل از مهاجرت آن را دقیق بررسی نمود و مورد توجه قرار داد. میانگین هزینه های زندگی در آمریکا بدون حساب اجاره منزل در حدود 1,000 دلار می باشد. میانگین حقوق خالص دریافتی پس از کسر مالیات نیز در حدود 4,500 دلار است. همچنین اجاره منزل یک خوابه در مرکز شهر در حدود 2,300 دلار و خارج از مرکز شهر در حدود 1,800 دلار آمریکا هزینه دارد.

 

 

سوالات رایج »

اگه یه نفر یه سال قبول نشه میتونه سال بعد شرکت کنه؟ سلام وقت بخیر، بله.

 

 

منبع »

ساتال

پرسش صفحه 6 کاروفناوری هفتم جدا کردن 8 لیتر آب با دو ظرف 3 و 10 لیتری

 

کاروفناوری هفتم

جواب پرسش صفحه 6

کاروفناوری هفتم

پودمان نوآوری وفناوری

اگر تنها دو ظرف سه و ده لیتری داشته باشید چگونه می‌توانید با این دو ظرف، 8 لیتر آب از رودخانه بردارید؟

پرسش صفحه 6 کاروفناوری هفتم جدا کردن 8 لیتر آب با دو ظرف 3 و 10 لیتری

جواب در ادامه مطلب

 

راه حل اول:

برای ساخت یک ظرف دو لیتری ابتدا ظرف 10 لیتری را پر کرده و با ظرف 3 لیتری خالی سه بار از آب آن را خالی می کنیم. در نهایت یک لیتر آب در ظرف 10 لیتری باقی می ماند. آن یک لیتر را در ظرف 3 لیتری خالی می ریزیم حال یک ظرف با گنجایش 2 لیتر بوجود می آید. سپس ظرف 10 لیتری خالی شده را کاملا پر می کنیم و بعد آب آن را در ظرف 3 لیتری که 2 لیتر دیگر حجم دارد می ریزیم تا پر شود خواهیم دید که حجم آب باقی مانده در ظرف 10 لیتری 8 لیتر می باشد. چون 2 لیتر آن در ظرف سه لیتری ریخته شد.

راه حل دوم:

ابتدا چهار بار با طرف 3 لیتری آب در طرف 10 لیتری می ریزیم دفعه چهارم دو لیتر آب در ظرف 3 لیتری باقی می ماند.سپس ظرف 10 لیتری را خالی می کنیم بعد 2 لیتر آب باقی مانده را داخل ظرف 10 لیتری می ریزیم وسپس دو مرتبه ی دیگر با طرف 3 لیتری آب در طرف 10 لیتری می ریزیم که نهایتا 8 لیتر آب جدا می شود.


مطالب مرتبطفروشگاه محصولات الکترونیکی کاروفناوری


برای استفاده از سایر مطالب به سایت اصلی(کلاله) مراجعه نمایید.

منبع : کاروفناوری کلاله

 
کاروفناوری کلاله
ساتال

فهرست جواب فعالیتهای کاروفناوری هفتم

 

صفحه ۲ صفحه ۳ صفحه ۴
صفحه ۵ صفحه ۶ صفحه ۸
صفحه ۹ صفحه ۱۰ صفحه ۱۱
صفحه ۱۲ صفحه ۱۳ صفحه ۱۴
صفحه ۱۶ صفحه ۱۸ صفحه ۱۹
صفحه ۲۰ صفحه ۲۶ صفحه ۲۷
صفحه ۲۸ صفحه ۲۹ صفحه ۳۲
صفحه ۳۸ صفحه ۳۹ صفحه ۴۰
صفحه ۴۴ صفحه ۴۵ صفحه ۴۶
صفحه ۴۸ صفحه ۴۹ صفحه ۵۰
صفحه ۵۱ صفحه ۵۴ صفحه ۵۸
صفحه ۶۰ صفحه ۶۸ صفحه ۷۷
صفحه ۸۰ صفحه ۹۰ صفحه ۹۱
صفحه ۹۳ صفحه ۹۹ صفحه ۱۰۰
صفحه ۱۰۲ صفحه ۱۰۷ صفحه ۱۱۲
صفحه ۱۲۰ صفحه ۱۳۴ صفحه ۱۳۸
صفحه ۱۳۹ صفحه ۱۴۲ صفحه ۱۴۷
صفحه ۱۵۰ صفحه ۱۵۲ صفحه ۱۵۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع  :  از همه جا – خوب بخوانید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ساتال

BLACKPINK 'Lovesick Girls' Music video

موزیک ویدیو Lovesick Girls از BLACKPINK منتشر شد !!

+ لینک دانلود با 6 کیفیت و زیرنویس فارسی قرار گرفت

+ ورژن ادیت شده قرار گرفت

 

2160p (4K) | 1440p | 1080p | 720p | 480p | 360p | Persian Sub | YouTube Link

ورژن ادیت شده

1080p | 720p | 480p

 

 

ساتال

BLACKPINK 'How You Like That' Music Video

 

 

موزیک ویدیو جدید How You Like That از BLACKPINK

لینک دانلود اضافه شد

زیرنویس فارسی اضافه شد

 

link | 1080p | 720p | 480p | Persian Sub

 

 

ساتال

دانلود نسخه اورجینال بازی GTA SA (GTA5) برای اندروید

دانلود نسخه اورجینال بازی GTA SA (GTA5) برای اندروید

 

در این پست قصد داریم GTA 5 اندروید که بازی منحصر به فرد GTA SA یا همان Grand Theft Auto San Andreas را برای شما جهت دانلود و اموزش نصب در گوشی و موبایل اندرویدتان قرار دهیم امیدوارم خوشتون بیاد !آیا میدونستید دلیل اسم گذاری سن آندرس در این بازی چیست؟

این اسم از ترکیب سه ایالت لس آنجلس و سان فرانسیسکو و لاس وگاس بوجود آمده است ! نکات زیادی هم در بازی این حرف را تایید میکند مثل نام محله های آشنا این ایالت ها که در سن آندرس نیز آمده است !

 بازی gta sa اندروید

بازی GTA SA اندروید با کاراکتر اصلی سی جی یا همان CJ بعد از دستگیری توسط  پلیس و رها سازی در منطقه ای آغاز میشود و سی جی قصد انتقام خون مادرش را دارد که گروه خود را به اسم grove در grove street جمع میکند تا به تلاش انتقام در مقابل گروه رقیب بپردازد !

گرافیک و طراحی منحصر به فرد جی تی ای سن اندرس

زوایای عکس ها و تصویرات گرافیکی بسیار خوب است، فریم ریت صفحه مشکل و نقصی ندارد و زمان بارگزاری کردن بازی از جایی به جای دیگر زمان و تایم زیادی نمیبرد. CJ هم بالاخره ناخن دار شده است! (چیزی که در سری های قبل GTA محو و نامشخص بود). انعکاس و پخش نور ها و سایه ها رو به بهبود و بهتر شده اند و در مجموع وضعیت گرافیک بازی نسبت به نسخه اصلی پیشرفت خوب و والایی داشته است.

نحوه مدیریت و کنترل بازی GTA: San Andreas

بازی GTA SA اندروید همان GTA 5 دکمه های کنترل مجازی گوناگونی روی صفحه بوجود میاید مثال فرمان و دستور دیجیتال و آنالوگ و قفل چرخش صفحه، که تمامی این دکمه های کنترل کاملا قابل شخصی سازی و استفاده از دکمه های خود هستیم تا در جای دلخواه خودمان آنها را قرار دهیم. هر چند محل قرارگیری دکمه های بازی به خودی خود در جای خوبی قرار گرفتند که با آن بتوان از بازی کردن لذت برد.

امکان هدف گیری اتوماتیک به عنوان مثل باعث می شود موقع دیدن گروه رقیب و دشمنان خود بی دردسر آنها را هدف گلوله خود قرار دهید و بکشید.  باز هم اگر می خواهید تسلط بیشتری به خصوص به دوربین بازی داشته باشید می توانید از دسته های فیزیکی و جداگانه برای جی تی ای استفاده کند.

ویژگی ها و امکانات بازی GTA SA

  • ورژن ریمستر شده، دارای رزولوشن بالا و گرافیک اختصاصی و حرفه ای برای گوشی، بهبود نورپردازی، توسعه در رنگ آمیزی و بهبود ظاهر شخصیت ها
  • امکان save بازی در فضای ابری Rockstar Social Club برای استفاده در موبایل های گوناگون
  • کلید های کنترل آنالوگ دوگانه گیم برای تسلط بر دوربین و حرکت کاراکتر
  • ۳ حالت مختلف برای کنترل گیم، امکان شخصی سازی کلید های کنترلی و اینکه کلید ها فقط زمانی که بهشان نیاز داشتید به نمایش در بیایند !
  • سازگار با دسته بی سیم گیم مارک MoGa و بعضی از دسته های USB و بلوتوثی
  • دکمه های لمسی بصورت شناور روی صفحه بازی

عکس هایی از محیط بازی

جی تی ای سن آندرس برای اندروید

دانلود بازی gta sa android

بازی gta sa اندروید

دانلود gta 5 برای اندروید

اموزش نصب gta sa در اندروید:

 ابتدا فایل نصبی با حجم ۱۵ مگابایت را دانلود و نصب کنید.

 فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.rockstargames.gtasa را در مسیر Android/obb کپی کنید.

 بازی را اجرا نمایید.

[ برای آنلاین بازی کردن و دانلود پچ مربوطه این پست را مطالعه نمایید ! ]

دانلود از گوگل پلی

 

باکس دانلود

 

راهنما

 

مشخصات

 
ساتال

4 فیلم سینمایی برتر در اتباط با وکالت و رشته حقوق - آپدیت 2020

 

 چهار فیلم برتر برای دانشجویان و علاقمندان به حقوق ، قانون ، وکالت و قضاوت که میتوانند تماشا و لذت ببرند.

 

 

1-   Michael Clayton (مایکل کلیتون) 2007

 

  2 - The Lincoln Lawyer (وکیل لینکلن) 2011

 

  3 - Pink (صورتی ) 2016

 

 دانلود فیلم Marshall 2017 مارشال با زیرنویس فارسی4 - Marshall (مارشال) 2017

 

فیلم پیشنهادی من : وکیل لینکلن

 

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم:

ساتال

رشته حقوق برم یا رشته مدیریت بازرگانی؟

 خواهشا نظر بدین : از لحاظ کلی :

 

 

ساتال

دروس عمومی دانشگاه

جدول دروس عمومی در دانشگاه ها به منظور ایجاد هماهنگی همه دانشگاه ها توسط وزارت علوم به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی اعلام شد

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز باتوجه به ناهماهنگی در ارائه دروس عمومی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی از سوی مدیرکل برنامه ریزی وزارت علوم جدول و سرفصل دروس عمومی به دانشگاه ها اعلام شد.

رعایت سقف ۲۲ واحد عمومی در دوره کارشناسی در تمامی رشته ها الزامی است.

جدول دروس عمومی در دانشگاه ها به منظور ایجاد هماهنگی همه دانشگاه ها توسط وزارت علوم به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی اعلام شد

    جدول و سرفصل دورس عمومی دانشگاه ها

ردیف

گرایش

نام درس

واحد

ساعت

نظری

عملی

جمع

۱

مبانی نظری اسلام

اندیشه اسلامی ۱ (مبدا و معاد)

۲

۳۲

۳۲

اندیشه اسلامی ۲ (نبوت و امامت)

۲

۳۲

۳۲

انسان در اسلام

۲

۳۲

۳۲

حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام

۲

۳۲

۳۲

۲

اخلاق اسلامی

فلسفه اخلاق (باتکیه بر مباحث تربیتی)

۲

۳۲

۳۲

اخلاق خانواده

۲

۳۲

۳۲

اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم)

۲

۳۲

۳۲

عرفان زندگی (اخلاق کاربردی)

۲

۳۲

۳۲

عرفان عملی اسلامی

۲

۳۲

۳۲

۳

انقلاب اسلامی

انقلاب اسلامی ایران

۲

۳۲

۳۲

آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۲

۳۲

۳۲

اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)

۲

۳۲

۳۲

۴

تاریخ و تمدن اسلامی

تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

۲

۳۲

۳۲

تاریخ تحلیلی صدر اسلام

۲

۳۲

۳۲

تاریخ امامت

۲

۳۲

۳۲

۵

آشنایی با منابع اسلامی

تفسیر موضوعی قرآن

۲

۳۲

۳۲

تفسیر موضوعی نهج البلاغه

۲

۳۲

۳۲

۶

زبان فارسی

۳

۴۸

۴۸

۷

زبان انگلیسی

۳

۴۸

۴۸

۸

تربیت بدنی ۱

۱

۳۲

۳۲

۹

ورزش ۱

۱

۳۲

۳۲

۱۰

دانش و خانواده و جمعیت

۲

۳۲

۳۲

درس اخلاق خانواده براساس مصوبه جلسه شماره ۲۲۶، یکم آذرماه سال ۹۰ شورای اسلامی شدن دانشگاه ها در ردیف عناوین دروس گرایش اخلاق اسلامی قرار گرفته است.

تربیت بدنی ویژه و ورزش ویژه خاص ناتوانان ذهنی و حرکتی (اجباری) هرکدام به ارزش یک واحد ( جایگزین تربیت بدنی ۱ و ورزش ۱) است.

 

 

 

منبع : https://www.iconfinder.com/data/icons/social-messaging-productivity-6/128/world-click-512.png

ساتال

یادگیری صفر تا صد دروس کنکور-رایگان و آنلاین در آلا

مخصوص کنکور 1400

 

علوم تجربی (نظام جدید) :

صفر تا صد ریاضی

صفر تا صد شیمی

صفر تا صد فیزیک

صفر تا صد زیست شناسی

 

کلیک کنیدhttp://bayanbox.ir/view/5166715244125674075/up-icon.jpg

ساتال