موسسه ساتال

مرکز آموزش ، پژوهش و توسعه کسب و کار

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

پاسخ تمام سوالات (خود را بیازمایید، آزمایش کنید و فکر کنید) علوم تجربی پایه نهم - صفحه 3 به صورت PDF

پی دی اف - PDF


برای دانلود بر روی عکس زیر کلیک کنید .

 

 
منبع : دنیای نهمی ها

 

 

فرا تر از آنچه را که میخواهید اینجا در جویابیست بیابید (در همین سایت)

۲۱ نظر
ساتال

فیلم‌های آموزشی ریاضی دبستان تا دبیرستان و کنکورجهت دانلود روی عکس مورد نظر کلیک کنید


افزودن تصویر از فضای اختصاصی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
منبع : سایت تخصصی محمد رضائی

ساتال

مشاوره آموزشی و برنامه‎ریزی تحصیلیمشاوره‎ی آموزشی و هدایت تحصیلی دانش‎آموزان در انتخاب رشته مقطع تحصیلی بالاتر و بویژه انتخاب رشته مطلوب دانشگاهی یکی دیگر از فعالیت‎های کادر مجرب و متخصص درس‎آموز است که توسط دکتر نورالدینی یا تحت نظارت مستقیم ایشان صورت می‎پذیرد. ذیلاً هر یک از زمینه‎های فعالیت ما و نیاز ضروری دانش‎آموزان و یا داوطلبان کنکور دانشگاه‎ها در حیطه‎ی مشاوره و برنامه‎ریزی تحصیلی را به اختصار شرح می‎دهیم:
ثبت خانه ویلایی فروشی در شهر جدید پردیس؛ رودهن، دماوند و بومهن

انتخاب رشته کنکور دانشگاه‎:‌

یکی از مهم‌ترین و سرنوشت سازترین انتخاب‌هایی که یک فرد تحصیلکرده در طول حیات علمی خویش انجام می‌دهد، انتخاب رشته دانشگاهی در هنگام خروج از دوران دبیرستان و ورود به دانشگاه است. این امر باید با توجه به پارامترهای فراوانی صورت پذیرد؛ توانایی‌های ذاتی و درونی اشخاص، دانش و توان فعلی آن‌ها، انگیزه‌ها و اهداف، واقعیت‌ها و شرایط بیرونی تنها بخشی از این فاکتورهای مهم است که باید به آن‌ها توجه داشت. مشاوران درس‌آموز با تجربه فراوان در این زمینه آماده‌ی کمک به تمام دانش‌آموزان ایران در انتخاب صحیح مسیر زندگی و بخصوص حیات علمی آن‌ها می‌باشند.
ثبت خانه ویلایی فروشی در شهر جدید پردیس؛ رودهن، دماوند و بومهن

برنامه‎ریزی دقیق جهت کسب رتبه‎های برتر کنکور‎:‌

عرصه کنکور، میدانی است که در آن برترین دانش‌آموزان به لحاظ توانایی، تلاش و انگیزه‌ی پیشرفت، از سال‌ها قبل به دنبال کسب نتایج بهتر و مورد علاقه خود هستند و از این رو موفقیت در این عرصه نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، واقع بینانه، پیوسته و هدفمند بوده و اغلب بارها و بارها بر حسب نتایج بدست آمده در مقاطع گوناگون لازم است جهت بازخورد این رویدادها، تغییرات مناسبی در فعالیت‌ها و نوع برنامه اعمال کرد. ما بر پایه‌ی تجربیات سال‌ها برنامه‌ریزی برای داوطلبان برتر کنکورهای ادوار گذشته، تمام توان خود را برای این امر خطیر در مورد مراجعین خویش انجام داده و می‌دهیم.
ثبت خانه ویلایی فروشی در شهر جدید پردیس؛ رودهن، دماوند و بومهن

تحصیل تحت نظر مشاور در طول سال تحصیلی‎:‌

تمام دانش‌آموزان مدارس، دوره‌ی دبیرستان و داوطلبان کنکور می‌توانند با مراجعه به آموزشگاه، دوران تحصیل خود را تحت نظر مشاوران مجرب ما طی کرده و از این طریق تلاشی هدفمند در جهت کسب نتایج برتری در پایان هر دوره داشته باشند. در این روش:

  • برای هر دانش‌آموز یک پرونده‌ی تحصیلی تشکیل شده و وضعیت درسی وی در شروع دوره تعیین می‌گردد.
  • اطلاعات لازم جهت مطالعه مؤثر و روش مطالعه‌ی هر درس داده می‌شود.
  • برنامه‌ریزی کلی (سالانه یا ترمی) و جزئی (ماهانه، هفتگی و روزانه) برای هر دانش‌آموز به طور ویژه انجام می‌پذیرد.
  • جلسات مشاوره به طور منظم هر دو هفته یا هر ماه یکبار ویژه‌ی هر دانش‌آموز تشکیل شده و میزان پیشرفت یا احیاناً افت تحصیلی وی بررسی گردیده و ضمن ارائه‌ی اطلاعات لازم، تغییرات مناسب و ضروری در برنامه ایجاد خواهد گردید.
  • بدین ترتیب، موانع تحصیل موفق به حداقل خود رسیده و حداکثر بهره‌مندی از توان و امکانات یادگیری برای هر یک از دانش آموزان عزیز ایجاد خواهد گردید.ثبت خانه ویلایی فروشی در شهر جدید پردیس؛ رودهن، دماوند و بومهن

برنامه‎ریزی سالانه، ماهانه و هفتگی دانش‎آموزان دبیرستان‎:‌

چنان که در قسمت قبل گفته شد، با برنامه‌ریزی کلی و جزئی توسط مشاوران با تجربه ما، می‌توان با رفع موانع تحصیل، راندمان مطالعه‌ی افراد را افزایش داده و به نتایج بهتری در طول دوران تحصیل دست یافت.
ثبت خانه ویلایی فروشی در شهر جدید پردیس؛ رودهن، دماوند و بومهن

انتخاب رشته تحصیلی دوران دبیرستان‎:‌

تمام دانش‎آموزان در ورود به دوران دبیرستان لازم است که جهت تحصیل در رشته‎ای خاص از بین موارد ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و یا رشته‎های فنی حرفه‎ای و کاردانش، متناسب با علاقه و استعداد خویش و همچنین با در نظر گرفتن شرایط و واقعیت‎های فرهنگی و اقتصادی جامعه، وارد شاخه‎ی مناسبی بشوند. در صورت نیاز ما اطلاعات لازم جهت انتخاب بهتر را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.
ثبت خانه ویلایی فروشی در شهر جدید پردیس؛ رودهن، دماوند و بومهن

آموزش روش‎های مطالعه‎ی مؤثر و مقابله با افت تحصیلی‎:‌

مشاوران درس‎آموز در ارتباط با دبیران و مدرسان هر درس، به شما آموزش خواهند داد که روش صحیح مطالعه هر درس چیست. چه زمان‎هایی برای مطالعه مناسب‎تر است؟ هر درس را چند ساعت در روز یا هفته بخوانیم؟ در هر نوبت مطالعه‎ی ما چقدر طول بکشد بهتر است؟ علت افت تحصیلی ما مثلاً در درس ریاضی، فیزیک یا سایر دروس چیست؟ این سؤالات و تمام سؤالات مشابه را ما به شما پاسخ می‎دهیم تا شما جزء برترین دانش‎آموزان کشور یا برترین رتبه‎های کنکور قرار گیرید.
منبع : درس آموز

ساتال